Filozofia działania Eris SA

Działanie firmy opiera się na dostarczaniu najwyższej jakości oferowanych produktów, które są bezpieczne w swoim działaniu i którym można zaufać. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris to nie tylko produkcja i sprzedaż kosmetyków. Firma przez cały czas stara się oferować klientom nowe rozwiązania, wchodząc w coraz to nowe segmenty rynku kosmetycznego. Ostatni przejaw dywersyfikacji to oddanie do użytku Centrum Szkoleniowo – Badawczego Dr Irena Eris, w którym będą przeprowadzane pierwsze w Polsce badania prowadzone przez producenta kosmetyków na hodowlach komórek skóry oraz szkolenia kosmetyczek. W roku 1997 firma zmienia swój status prawny ze spółki cywilnej w spółkę akcyjną, której udziały pozostają w rękach założycieli. Następne lata to pasmo nieprzerwanych sukcesów oraz ciągłego wprowadzania na rynek nowych serii, które z reguły zdobywają uznanie rynku i różnego rodzaju specjalistycznych gremiów, czego rezultatem są licznie przyznawane nagrody. Również sami właściciele zasiadają w branżowych stowarzyszeniach, biorą aktywny udział w tworzeniu ekonomicznej rzeczywistości.

Na tle pozostałych firm branży kosmetycznej Eris wyraźnie przoduje. Sukces firmy jest o tyle spektakularny, że zrodził się tak naprawdę tylko z marzeń i zapału właścicieli. Stopniowo wzrastała wiedza na temat zarządzania, ale podejście do biznesu pozostawało ciągle to samo – rosnąć i czerpać satysfakcję z tego, co się robi. Z perspektywy lat można powiedzieć, że powstała solidna budowla, której fundamentem było jedynie konsekwentne, wytrwałe, charyzmatyczne działanie ludzkie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>